2013 yılının Aralık ayında çıktığımız bu yolda; 2014'ün Ocak ayında temelini attığımız Kobisan 1 Sanayi Sitesinin 2016 yılının Ekim ayında iskânını almış bulunmaktayız. Devam eden süreçte yatırımlarımız Kobisan 2 Sanayi Sitesi, Kobisan 3 Sanayi Sitesi ve Kobisan Evleri ile devam etmektedir.

Özellikle sanayi sitelerimiz Konya’daki işyeri ve fabrika ihtiyacını karşılamak, hem şehir ekonomisine hem de ülke ekonomisine destek verebilmek amacıyla titizlikle projelendirilmektedir. Fabrikalar ve işyerleri için gerekli altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarını en iyi şekilde yaparak Konya’mıza en gözde sanayi sitelerini kazandırmak en büyük gayemiz.

Sanayi sitelerimiz sadece bir iş koluna yönelik değildir. Bu sayede birçok yatırımcı ve sanayicinin dikkatini çekmektedir. Sanayi sitelerimiz Konya Havalimanına, Tüyap Fuar Alanına ve şehrimizin en iyi çevre yollarında biri olan Ankara Yoluna kısa mesafededir. Özellikle saydığımız ticaret ve ulaşım alanlarına, Kobisan 3 Sanayi Sitemiz yakınlığı ile hem diğer projelerimiz hem de şehrimizdeki diğer sanayi siteleri içerisinden sıyrılmaktadır.